In de voetsporen van uw ouders?
Bent u óf kent u een chirurg of AIOS Chirurgie waarvan één van de ouders ook chirurg is (geweest)? Dan horen wij graag uw verhaal.
Vanuit Future Surgeon starten we na de zomer een landelijk onderzoek naar de ervaringen van kinderen van chirurgen in Nederland. Het doel is in kaart brengen hoe het opgroeien in een chirurgisch gezin van invloed kan zijn (en is geweest) op de loopbaan en de beleving van het vak.
Na de zomer wordt een online vragenlijst verspreid. Daarnaast zullen een aantal deelnemers worden uitgenodigd voor een focusgroep bijeenkomst. Deelname verloopt volgens een opt-out systeem.
Met uw bijdrage helpt u ons een beter beeld te krijgen van een bijzondere en tot nu toe weinig onderzochte groep binnen de Nederlandse chirurgie. Meer informatie volgt na de zomer. Aanmelden kan via futuresurgeon@ghz.nl
Namens het ‘Future Surgeon Initiative’