Bijeenkomst Netwerk AI / Platform Patiƫntveiligheid
SAVE THE DATE
AI is niet meer weg te denken en wordt steeds meer onderdeel van de zorg. Op welke manieren kan AI bijdragen aan goede patiëntveiligheid? En welke haken en ogen zitten hieraan? Oftewel: wat zijn patiëntveiligheidsaspecten waar je op moet letten bij het verantwoord toepassen van AI? Deze vragen staan centraal tijdens een gezamenlijke bijeenkomst van het Netwerk AI en het Platform Patiëntveiligheid van de Federatie Medisch Specialisten op 3 februari 2026.
Gastsprekers belichten aan de hand van voorbeelden uit de praktijk de ethische en praktische dilemma’s en uitdagingen. Daarnaast is er een paneldiscussie met de sprekers en gelegenheid om vragen te stellen en ervaringen te delen.
Meld je alvast aan voor deze bijeenkomst. Binnenkort vind je meer informatie over de sprekers en het programma op deze pagina. We kijken uit naar je komst!
Meld je aan
Programma
- 18.00 uur: ontvangst met dinerbuffet
- 19.00 uur: start van het programma
- 21.00 uur: afsluiting
Voor wie?
De bijeenkomst is bedoeld voor medisch specialisten en a(n)ios.
Praktische informatie
- Datum: dinsdag 3 februari 2026
- Tijd: 19.00-21.00 uur (inloop met buffet vanaf 18.00 uur)
- Locatie: Domus Medica in Utrecht