Header image

Site tools

Contact

Bezoekadres
Mercatorlaan 1200 3528 BL, Utrecht
Domus Medica 6e etage, gebouwdeel A
   
Contact
030 282 33 27 E-mail ons
Meer contactinformatie...

Zoeken

Inloggen

Bureau

Bureau

Het bureau van NVvH bestaat uit:

mr. M. (Micky) Cohen de Lara, Directeur

Taken: Dagelijkse Leiding, Bestuurlijke en Juridische Zaken, NVvH Congressen, Advies en Begeleiding, PR en Communicatie

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 423 of m.cohendelara@heelkunde.nl

Drs. A. (Auke) Nutma, Senior Beleidsadviseur Kwaliteit

Taken o.a.: Kwaliteit, Beleidsadvies, Programmamanagement

Aanwezig: maandag t/m donderdag.

Bereikbaar: (030) 28 23 842 of a.nutma@heelkunde.nl

Drs. H. (Hillie) Beumer, Senior Beleidsadviseur Beroepsbelangen

Taken o.a.:

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Bereikbaar: (030) 282 3825 of beroepsbelangen@heelkunde.nl

 

T.E. (Evelien) Jansen-Kok, MSc, Beleidsmedewerker

Taken o.a.: Coördinatie Opleidings- en Kwaliteitsvisitaties, Coördinatie Richtlijnontwikkeling

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 806 of e.kok@heelkunde.nl

Drs. E.S. (Elise) Roerdink, Senior Beleidsadviseur Opleiding en Onderwijs

Taken o.a.: Moderamen en Concilium, CASH, CPE

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 670 of e.roerdink@heelkunde.nl

H.J. (Rianne) Tabak, MSc, Strategisch Communicatieadviseur

Taken: Communicatiebeleid, media, website

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Bereikbaar: (030) 28 23 345 of r.tabak@heelkunde.nl

Drs. D. (Dorinne) Mouw, Strategisch Communicatie Adviseur

Taken: Communicatiebeleid, media, website

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 345 of d.mouw@heelkunde.nl

I.M. (Inge) Wolff Schoemaker, Certificering

Taken: Certificering

Aanwezig: niet op vaste dagen. bereikbaar per mail

Bereikbaar: (030) 28 23 067 of i.wolffschoemaker@heelkunde.nl

A. (Sander) Claessens, Administrateur

Taken: Financiele en salaris administratie

Aanwezig: maandag middag en donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 851 of administratie@heelkunde.nl

 

M. (Monique) Balfoort - Griffioen, Bestuurs- en Directiesecretaresse

Taken o.a.: Ondersteuning Directeur en Bestuur, Ondersteuning Commissie Bij- en Nascholing (GAIA), Ondersteuning Sollicitatie Opleiding Heelkunde, Ondersteuning Archiefcommissie

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag.

Bereikbaar: (030) 28 23 824 of m.balfoort@heelkunde.nl

Drs. V.R. (Victor) Kammeijer, Adjunct-hoofdredacteur/eindredacteur

Taken: Adjunct-hoofdredactie/eindredactie Nederlands Tijdschrift voor Heelkunde

Aanwezig: niet op vaste dagen

Bereikbaar: v.kammeijer@heelkunde.nl

J. (Jacqliene) Bal-Tjepkema, Bureaumedewerker

Taken o.a.: Ondersteuning NVCO & NVGIC, Ledenadministratie

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Bereikbaar: (030) 28 23 210 of j.bal@heelkunde.nl

M. (Marlou) Toussaint, Bureaumedewerker

Taken o.a.: Ondersteuning SKMS, Kwaliteit en Onderwijs, NVKC, HGH en Ledenadministratie.

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 327 of m.toussaint@heelkunde.nl

I. (Inez) Scheerhoorn-Tammer, Bureaumedewerker

Taken o.a.: Ondersteuning NVvV, Ledenadministratie

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 359 of i.scheerhoorn@heelkunde.nl

M.M. (Maureen) Wollenberg, Bureaumedewerker

Taken o.a.: Ondersteuning Beroepsbelangen, Certificering, NVKC, NVvL en Ledenadministratie

Aanwezig: maandag, woensdag t/m vrijdag

Bereikbaar: (030) 28 23 327 of m.wollenberg@heelkunde.nl