Header image

Site tools

Contact

Bezoekadres
Mercatorlaan 1200 3528 BL, Utrecht
Domus Medica 6e etage, gebouwdeel A
   
Contact
030 282 33 27 E-mail ons
Meer contactinformatie...

Zoeken

Inloggen

Bureau

Bureau

Het bureau van NVvH bestaat uit:

mr. M. (Micky) Cohen de Lara, Directeur

Taken: Dagelijkse Leiding, Bestuurlijke en Juridische Zaken, NVvH Congressen, Advies en Begeleiding, PR en Communicatie

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 423 of m.cohendelara@nvvh.knmg.nl

Drs. A. (Auke) Nutma, Senior Beleidsadviseur Kwaliteit

Taken o.a.: Kwaliteit, Beleidsadvies, Programmamanagement

Aanwezig: maandag t/m donderdag.

Bereikbaar: (030) 28 23 842 of a.nutma@nvvh.knmg.nl

Dr. S. (Sabrina) Sluiter - Ramwadhdoebe, Senior Beleidsadviseur Beroepsbelangen

Taken: Beroepsbelangen (BBV)

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 825 of s.sluiter@nvvh.knmg.nl

T.E. (Evelien) Jansen-Kok, MSc, Beleidsmedewerker

Taken o.a.: Coördinatie Opleidings- en Kwaliteitsvisitaties, Coördinatie Richtlijnontwikkeling

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 806 of e.kok@nvvh.knmg.nl

Drs. E.S. (Elise) Roerdink, Beleidsmedewerker Opleiding en Onderwijs

Taken o.a.: Moderamen en Concilium, CASH, CPE

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 670 of e.roerdink@nvvh.knmg.nl

I.M. (Inge) Wolff Schoemaker, Certificering

Taken: Certificering

Aanwezig: niet op vaste dagen. bereikbaar per mail

Bereikbaar: (030) 28 23 067 of i.wolffschoemaker@nvvh.knmg.nl

M. (Monique) Balfoort - Griffioen, Bestuurs- en Directiesecretaresse

Taken o.a.: Ondersteuning Directeur en Bestuur, Ondersteuning Commissie Bij- en Nascholing (GAIA), Ondersteuning Sollicitatie Opleiding Heelkunde, Ondersteuning Archiefcommissie

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag.

Bereikbaar: (030) 28 23 824 of m.balfoort@nvvh.knmg.nl 

Drs. V.R. (Victor) Kammeijer, Adjunct-hoofdredacteur/eindredacteur

Taken: Adjunct-hoofdredactie/eindredactie Nederlands Tijdschrift voor Heelkunde

Aanwezig: niet op vaste dagen

Bereikbaar: v.kammeijer@nvvh.knmg.nl

J. (Jacqliene) Bal-Tjepkema, Bureaumedewerker

Taken o.a.: Ondersteuning NVCO & NVGIC, Ledenadministratie

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Bereikbaar: (030) 28 23 327 of j.bal@nvvh.knmg.nl 

A. (Anniek) Verschuure, MSc, Bureaumedewerker

Taken o.a.: Ondersteuning Kwaliteit, Ondersteuning NVvV, Opleidings- en Kwaliteitsvisitaties

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bereikbaar: (030) 28 23 359 of a.verschuure@nvvh.knmg.nl

M. (Melissa) Emo, Bureaumedewerker

Taken o.a.: Ondersteuning BBV, Ledenadministratie

Aanwezig:  dinsdag, donderdag en vrijdag

Bereikbaar: (030) 28 23 210 of m.emo@nvvh.knmg.nl